Xalqaro ko‘rgazma Beautyworld Central Asia 2025
20–22 noyabr 2025 yilKo‘rgazma markazi: "CENTRAL ASIAN EXPOCENTER"(Mo‘ljal: “Yangi O‘zbekiston” bog‘i)Ish vaqti: 10:00–17:00 Beautyworld Central Asia — Markaziy Osiyo go‘zallik va shaxsiy parvarish sohasidagi eng yirik va nufuzli tadbirlardan biri bo‘lib, Messe Frankfurt Exhibition GmbH litsenziyasi asosida tashkil etiladi. Ko‘rgazma butun dunyodan kosmetika, atir, shaxsiy gigiyena vositalari hamda go‘zallik salonlari...
Xalqaro ko‘rgazma CAEx Build & Co. 2025
20–22 noyabr 2025 yilKo‘rgazma markazi: "CENTRAL ASIAN EXPOCENTER"(Mo‘ljal: “Yangi O‘zbekiston” bog‘i)Ish vaqti: 10:00–17:00 CAEx Build & Co. — Markaziy Osiyo qurilish sohasidagi eng muhim voqealardan biri bo‘lib, u qurilish materiallari, muhandislik yechimlari, arxitektura texnologiyalari va zamonaviy uskunalarning yetakchi ishlab chiqaruvchilarini birlashtiradi. Tadbir Business Maker tomonidan tashkil etilgan bo‘lib, u O‘zbekiston...
Xalqaro ko‘rgazma Heimtextil Uzbekistan 2025 va Texworld Tashkent 2025
14–16 oktyabr 2025 yilKo‘rgazma markazi: "UzExpoCentre"(Mo‘ljal: “Yapon bog‘i”)Ish vaqti: 10:00–17:00 Heimtextil Uzbekistan va Texworld Tashkent — mintaqadagi to‘qimachilik sanoatining eng muhim voqealari bo‘lib, Messe Frankfurt Exhibition GmbH litsenziyasi asosida o‘tkaziladi. Bu ko‘rgazmalar O‘zbekiston, Xitoy, Hindiston va Turkiyadan kelgan yetakchi ishlab chiqaruvchilar, dizaynerlar, brendlar hamda to‘qimachilik ishlab chiqarish uchun uskuna yetkazib...

Beautyworld Central Asia 2025
Международная выставка Beautyworld Central Asia 2025 20–22 ноября 2025Выставочный центр “Central Asian Expocenter”(ориентир — Парк “Yangi O‘zbekiston”)🕙 Время работы: 10:00–17:00 Beautyworld Central Asia — ключевое событие индустрии красоты и личного ухода в Центральной Азии, проходящее под лицензией Messe Frankfurt Exhibition GmbH.Выставка объединяет производителей косметики, парфюмерии, средств личной гигиены, оборудования и...
CAEx Build & Co.
Международная выставка CAEx Build & Co. 2025 20–22 ноября 2025Выставочный центр “Central Asian Expocenter”(ориентир — Парк “Yangi O‘zbekiston”)Время работы: 10:00–17:00 CAEx Build & Co. — ключевое событие строительной отрасли Центральной Азии, объединяющее ведущих производителей строительных материалов, инженерных решений, архитектурных технологий и современного оборудования. Мероприятие проходит под организацией Business Maker и...
Heimtextil Uzbekistan / Texworld Tashkent
14–16 октября 2025Выставочный центр UzExpoCentre (ориентир — Парк «Японский Сад»)🕙 Время работы: 10:00–17:00 Heimtextil Uzbekistan и Texworld Tashkent — ключевые события текстильной индустрии региона, проходящие под лицензией Messe Frankfurt Exhibition GmbH.Выставки объединяют ведущих производителей, дизайнеров, бренды и поставщиков оборудования для текстильного производства из Узбекистана, Китая, Индии и Турции. B2B-встречи и...